Nasze tytuły: FlotaAutoBiznes | Truck&Business Polska | Logistyka Produkcji | log24.pl

Bezprzewodowy magazyn DGS

(2010-07-28)

DGS SA chcąc usprawnić kontrolę procesów magazynowych, zwróciła się do krakowskiej firmy SKK - Systemy Kodów Kreskowych S.A. o wdrożenie w swoim magazynie sieci bezprzewodowej.
 

DGS SA potrzebował systemu zarządzania magazynem opartego na sieci radiowej, która byłaby przystosowana do pracy z terminalami magazynowymi różnych producentów.
SKK zaproponował DGS wdrożenie zcentralizowanej sieci Cisco WLAN opartej o punkty dostępowe oraz urządzenie sterujące i obsługujące punkty dostępowe zwane kontrolerem.

Kontroler zapewnia scentralizowaną konfigurację, monitoring i nadzór nad siecią punktów dostępowych. Implementacja sieci radiowych Cisco pracujących w oparciu o kontrolery, pozwala na kontrolę i sterowanie całą siecią WLAN w czasie rzeczywistym, umożliwiając reakcję na zmieniające się środowisko i okoliczności poprzez zmianę parametrów jej działania.

Po zakończeniu wdrożenia sieci radiowej SKK przeprowadziła szkolenia dla kluczowych użytkowników systemu oraz przygotowała dokumentację poprojektową.
 

Szkolenia Eurologistics

Kalendarium imprez

Partnerzy

Partnerzy merytoryczni

Partnerzy medialni